072-3219969
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר מאיר ומיא כרמון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוות המרפאה

 
 
 
דר' כרמון מאיר
 
 
 
דר כרמון מיא
 
 
 
 
 
 
ד"ר מאיר ומיא כרמון – רופאי שיניים
ד"ר כרמון מאיר וד"ר ומיא הם רופאי שיניים המחזיקים בניסיון של יותר מ- 30 שנים בתחום. השניים סיימו את לימודיהם ברפואת שיניים בתחילת שנות ה- 80 באוניברסיטה לרפואה שנמצאת בעיר יאסי שברומניה. הם מקפידים להתעדכן וללמוד את כל החידושים בתחום רפואת השיניים. הם משתתפים בהשתלמויות מקצועיות, בכנסים ובימי עיון כדי להבטיח שמטופליהם יזכו לשירות ולטיפול המקצועי הטוב ביותר. המרפאה שהקימו פועלת כבר כ-25 שנים והיא מציעה למטופליה את כלל השירותים בתחום.
 
 
 
 
 
עוזיאל אורלי - סייעת
 
 
 
עוזיאל אורלי – סייעת
אורלי הצטרפה לצוות המרפאה כמעט מאז יום היווסדה. בעלת ניסיון של יותר מ- 25 שנה במקצוע. היא משתתפת באופן פעיל גם בניהול המרפאה. אם לשתי בנות.
 
 
 
 
 
ציקבאשוילי מזיה (חוה) - סייעת
 
 
 
ציקבאשוילי מזיה (חוה) – סייעת
חוה הצטרפה לצוות לפני כ-10 שנים. היא בעלת ניסיון קודם במקצוע, מאוד אחראית ורצינית. אם לשלוש בנות וסבתא לארבעה נכדים.
 
 
 
 

מרפאת השיניים

 
המרפאה ממוקמת בלב נתניה, צעדים ספורים מהתחנה המרכזית העירונית, באזור העסקי של שד' בנימין, מעל קומת החנויות. הגישה נוחה וקיימות מספר אפשרויות חניה באזור. במרפאה ניתן לקבל מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, לרבות: טיפולים משמרים, אסתטיים ושיקומיים, מהמתבגרים הצעירים ועד האוכלוסייה הוותיקה. במרפאה מעניקים גם שירותי רפואת שיניים דחופה.

שעות פתיחה של המרפאה:
ימים א' - ה'8:30 - 12:30, 15:00 - 20:00
בתיאום טלפוני

המרפאה עובדת בהסדר עם מרפאות ההסדר של חברת הביטוח "הראל" ומקבלת את כל אמצעי התשלום (מזומן, המחאות, כרטיסי אשראי), בפריסת תשלומים נוחה.

לתיאום תור, נא להתקשר: 072-3219969.